İptal & İade Koşulları

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü deneme amacı dışında kullanmadan, tahrip etmeden, bozmadan teslim tarihinden itibaren on dört(14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firması üzerinden iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya sitemizde yer alan iade formunu kullanarak iade veya iptal edebilirsiniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Kullanılmış, yıpranmış, tahrip edilmiş vesair şekilde tekrar satışa uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımı söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ile ödemesi yapılarak alınan ürünlerde iade söz konusu değildir. Sadece değişim yapılabilmektedir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için, üretici firmanın yetkili birimlerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Öncelikli amacımız müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebepten işleminiz iade veya iptal de olsa, sizi memnun etmek adına elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz...

banka kartlarına 2-9 taksit imkanı